Чиста лінія передзвоніть мені
Чиста лінія вайбер Чиста лінія інстаграм Чиста лінія телеграм Чиста лінія месенжер

Прибирання. Історії з історії.

Про Нас

Чиста Лінія є львівською клінінговою компанією, котра вже 13 років пропонує свої послуги місту Львову, Львівській області та Західним областям. Маємо великий список клієнтів та широкий досвід сервісу високої якості, чутливого до персоналізованих потреб, та швидко відповідаємо на виклики та вимоги. Вчасно і старанно виконуємо замовлення. Наші замовники, давні та нові, стають постійними та знайомими. Ми ростемо та оновлюємося на краще разом з містом, та з часом перетворилися на учасників його реставрації, осучаснення та розвитку. Ми пишаємося своєю роботою. Працюємо з замовниками самих різноманітних профілів професійної діяльності та приватними власниками осель. Великими центрами, складами, музеями, спортивними установами, сімейними домівками та бізнесами усіх видів. Робимо наше спільне майбутнє Львова та околиць, чистішим та блискучішим. Наше сучасне українське європейське місто росте та розвивається на очах, й ми можемо забезпечити Вас та ваше підприємство чи хату, великі чи малі, професійним прибиранням, знаходяться вони у історичній будові чи у новобудові. Ведемо післяремонтні прибирання просторів та миття вікон усіх розмірів та досяжності (навіть маємо справу з альпіністами, як того потребує технічне завдання клінінгу), як і займаємося побутовим та індустріальним прибиранням. Підлоги, меблі, плитка, будь-які поверхні. Професійні засоби чистки та натренований ґречний персонал. Наша мета допомогти клієнтам виконати роботу, яка забирає час, якої ви не любите та відкладаєте. Ми прагнемо залишити охайним та бездоганним простір Вашого життя та діяльності. Ми професійно боремся з безладом, щоб Ви мали час на більш важливі справи у офісах, розважальних центрах, магазинах, музеях, будинках, квартирах та ресторанах. Чиста Лінія пропонує свою експертизу клінінгу до Ваших послуг. Звертайтесь до нас! Завжди чекаємо на Ваші замовлення!

Прибирання квартири Львів

Львів – це велике українське і європейське місто, де ми живемо і працюємо, тому прибирання квартир у Львові є важливою складовою нашого життя. Генеральне прибирання квартир Львів має виконуватись згідно високих стандартів сервісу. Наша компанія Чиста Лінія пропонує високу якість, розумні ціни, а також високу мобільність сервісу відповідно до Ваших побажань. Наші працівники завжди прийдуть на допомогу та зроблять весь необхідний перелік робіт. Ми намагаємося вирішити всі питання, що стосуються генерального прибирання квартир у Львові у максимально зручні для замовника терміни. Замовляйте послугу на сайті czysta-linia.com або через месенджери Viber, Telegram, Instagram, Facebook, Messenger. Також можна просто зателефонувати менеджерам які з радістю Вам допоможуть. Контактна інформація знаходиться на сайті czysta-linia.com. Нажаль не завжди залишається вільний час на прибирання, багато часу займає робота, школа і гуртки дітей, сторонні справи, які потребують нагального вирішення. Як в такому ритмі знайти час для хатньої роботи? Чиста Лінія не радить Вам витрачати час на прибирання, коли є багато інших важливіших для Вас справ. Ми зробимо все для Вас. Коли наступного разу опинитесь перед вибором – згадайте про нашу компанію, адже в нас висока якість і адекватні ціни на послуги.

Pro обладнання та ЕКО миючі засоби.

Пилосос Karcher NT 65/2

Пилосос професійний Кархер

Пилосос Karcher NT 65/2 - професійний пилосос для сухого та вологого прибирання в промислових приміщеннях, торгових і складських залах тощо. Обладнаний двома турбінами для потужного всмоктування мокрого сміття, рідини і будівельного пилу. Переваги пилососа Karcher NT 65/2 Ap: напівавтоматична система очищення фільтра для якісної тривалої роботи; місткий пластиковий бак для збору сміття і рідини, а завдяки спеціальному зливному шлангу легко очищається; автоматичне відключення двигуна зупиняє пилосос при максимально заповненому обсязі бака; великі задні колеса плюс передні поворотні коліщата з гальмом, забезпечує ідеальну маневреність і стійкість апарату; надійна рукоятка для пересування пилососа по території; укомплектований паперовим фільтром який призначений для роботи з пилом класу М; панель для зберігання насадок і інших аксесуарів пилососа - економить місце після роботи інструменту і час на пошуки потрібної насадки.

Миючий пилосос KARCHER Puzzi 100

Миючий пилосос KARCHER Puzzi 100

Миючий пилосос KARCHER Puzzi 100 очищає текстильні поверхні всіх видів. Відрізняється надійністю, високою продуктивністю, широкими функціональними можливостями і великим вибором приладдя. Рукоятка, що забезпечує роботу в зручній позі, дозволяє очищати великі площі без значних зусиль. Професійна мийна головка PW 30/1 підвищує продуктивність по площі ще на 25%. Миючий пилосос має насосно-турбінний модуль на гумових опорах, додаткову рукоятку для управління насадкою для підлоги, знімний бак для брудної води. Бак для чистої води з фільтром забезпечує тривалість роботи апарату і захищає насос від забруднення. Надійний, компактний корпус з міцного пластику робить пристрій легким і транспортабельним. Відмінну маневреність забезпечують два колеса і два поворотних ролика. Зручне розташування кнопок для розбризкування та всмоктування.

Полотер Karcher BDS 43/150

Полотер професійний Кархер

Машина для миття підлоги Karcher BDS 43/150 C Classic відрізняється високою продуктивністю і малими витратами на обслуговування. Ширина для чищення диска становить 43 см. Двигун відрізняється високим крутним моментом і потужністю в 1.5 кВт. Тому підлогомийки відмінно підходить для швидкого прибирання комерційних приміщень. Підходить для всіх типів підлог.

Миючі засоби PRO CFI

Миючий пилосос KARCHER Puzzi 100

• Cif Professional All Purpose • Cif Professional Power Cleaner • Cif Professional Kitchen Descaler • Cif Professional 2in1 Cleaner Disinfectant

Миючі засоби PRIMATERRA

Миючий пилосос KARCHER Puzzi 100

• PRIMA SOFT Uni-2 light • PRIMA SUPRA light • PRIMA SOFT Industry-3 • PRIMA SOFT Dez-1 • PRIMA SOFT Dez-3

Професійний пилосос Керхер
Порохотяг

детальніше

Машина для миття підлоги Karcher BDS 43/150
Підлога

детальніше

Миючий пилосос KARCHER Puzzi 100
Миття

детальніше

чистка кавролінів
Ідеально

детальніше

окна фотограф html php памятники знакомства